
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER III (LM), VW TOUAREG передн. (вир-во BREMBO) P 85 110 UA51
4 377 ₴
- В наявності
- Код: 69001337218-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER III (LM), VW TOUAREG передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
69001337218

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 85 110
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P85110 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 5.60000 |
| Виконання осі | Brembo |
| Висота паковання | 90 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001337218 |
| Номер WVA | 24098 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина паковання | 90 |
| для номера артикула | P 85 110 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 377 ₴

