
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 2.0 2.2D 2.5 2013 - передн. (вир-во BREMBO) P 49 048 UA51
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 46351339588-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 2.0 2.2D 2.5 2013 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339588

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 49 048
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P49048 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.69160 |
| Висота паковання | 85 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339588 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴

