
Колодки гальмівні задні дискові NISSAN PATROL (вир-во ASHIKA) 51-01-137 UA51
1 029 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1900441707-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Колодки гальмівні задні дискові NISSAN PATROL (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900441707

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-01-137
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5101137 | A.B.S. | 37082OE | A.B.S. | 37082 |
| A.B.S. | 37093 | ABE | C11058ABE | ABE | C11056ABE |
| ACKOJA | A380032 | AISIN | BPNI1908 | AISIN | ASN2037 |
| AISIN | B1N018 | AISIN | SN558P | AISIN | SS558S |
| ALANKO | 300542 | AP XENERGY | X40760 | AP-XENERGY | X40760 |
| APEC braking | PAD1147 | ASHIKA | 5001177 | ASHIKA | 5101137 |
| ASHUKI | 10800601 | ATE | 605717 | ATE | 605751 |
| ATE | 13046057512 | Bendix | 572541B | Blue Print | ADN142108 |
| Blue Print | ADN14276 | BORG & BECK | BBP1611 | BOSCH | 986424489 |
| BOSCH | BP256 | BOSCH | 0986424489 | Brake ENGINEERING | PA1164 |
| BREMBO | P56039 | BREMSI | BP2473 | BSF | 10557 |
| CAR | PNT658 | CHAMPION | 572541CH | CHAMPION | 572396CH |
| Cifam | 8223040 | COMLINE | ADB3484 | COMLINE | CBP3484 |
| CWORKS | C11CR0057 | Delphi Poland S.А. | LP1544 | DENCKERMANN | B111209 |
| DENCKERMANN | B111084 | DJ PARTS | BP1095 | Dr!ve+ | DP1010100262 |
| EUROREPAR | 1617273080 | FEBEST | 0201WFGY61R | FEBI BILSTEIN | 116349 |
| FENOX | BP43431 | FERODO | FDB1166 | FERODO | FSL1166 |
| FERODO | FDB3032 | FERODO | FDB1091 | FOMAR Friction | FO679481 |
| Fomar Roulunds | FO679481 | fri.tech. | 3130 | FRICTIONMASTER | CMX422 |
| FTE | BL1788A2 | GIRLING | 6133629 | GIRLING | 6110099 |
| GIRLING | 6132089 | GKN | 32885 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3601060 |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J3611042 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3601060 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3611042 |
| IAP QUALITY PARTS | 70413032P | IAP QUALITY PARTS | 70413032 | IAP QUALITY PARTS | 70413032X |
| ICER | 181517 | ICER | 181300 | ICER | 181300396 |
| IPS Parts | IBR1137 | Japanparts | JPP137AF | Japanparts | PA177AF |
| Japanparts | PP137AF | JAPKO | 51137 | JAPKO | 50177 |
| JP GROUP | 4063700519 | JPN | 10H1030JPN | JPN | 10H1030MIN |
| Jurid | 572541J | Jurid | 572259J | Jurid | 572396J |
| KAISHIN | D1116 | KAISHIN | FK1116 | KAMOKA | JQ1012332 |
| KASHIYAMA | D1116M | KAVO | KBP6514 | KAVO PARTS | BP6556 |
| KAVO PARTS | KBP6514 | KAWE | 031712 | Lemforder | 26397 |
| LPR | 05P856 | LPR | 05P759 | LYNX | BD5710 |
| MagnetiMarelli | 600000100050 | MagnetiMarelli | 363700203115 | MASTER SPORT | 13046057172NSETMS |
| MASTER-SPORT | 13046057172NSETMS |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Nissan ALMERA I (N15) | Колодки Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | Колодки Nissan PATROL GR V WAGON (Y61) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5101137 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 121 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 1.20000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 150 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441707 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 23503 |
| Сторона встановлення | задний мост |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴

